Najlepsze smartfony na rynku

W jaki sposób operatorzy komórkowi zachęcają do tego, by korzystać z ich usług? Wykorzystuje się tutaj nie tylko atrakcyjne warunki umów abonamentowych, gdzie oferuje się nieograniczone połączenia czy nielimitowane ilości SMS-ów do wysłania. Bardzo często operatorzy zachęcają do swoich ofert tym, że umożliwiają w nich dostęp do nowoczesnych smartfonów. Jeśli operator daje w abonamencie smartfon Samsung Galaxy s9+, to liczy na to, że dzięki temu zainteresowanie jego ofertą będzie większe. Wielu z nas decyduje się bowiem na te usługi, w ramach których może dostać dobrej klasy telefon.

Za taki płaci się zwykle opłatę jednorazową, jeśli smartfon jest średniej klasy. Im lepszy smartfon jest udostępniany, tym jego cena jest wyższa. Niekiedy płaci się za niego kilkaset złotych, a czasami jest on spłacany w ratach. Ma to miejsce wtedy, kiedy smartfon jest jednym z nowocześniejszych. Operator nie może sobie pozwolić na to, by smartfon wart około tysiąca złotych czy nawet więcej, oddawać za symboliczną złotówkę czy 200 zł. Zwyczajnie by na tym stracił. Jeśli w ofercie operatora udostępniany jest nowoczesny iPhone, to klient musi za niego zapłacić. Ludzie jednak korzystają z podobnych ofert, bo w ten sposób mają dostęp do smartfonów, których za gotówkę nie mogliby sobie kupić. Spłacanie rat u operatora jest dla nich wygodniejsze, bo płacą je razem z rachunkiem telefonicznym. Oczywiście nowoczesne smartfony na raty można też kupować sklepach ze sprzętem elektronicznym. Tutaj również sprzedaje się je w systemie ratalnym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>